Nowoczesne Spoty reklamowe video
dla hoteli, firm, instytucji


Zajmujemy się realizacją i produkcją filmów oraz spotów reklamowych, reportaży na potrzeby youtube, stron internetowych, mediów społecznościowych, a nawet telewizji. Od pomysłu, przez scenariusz, aż po realizację i montaż. Posiadamy także bazę lektorów z którymi współpracujemy. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowatorskie pomysły, w naszych produkcjach przywiązujemy niezwykłą uwagę do detalu.


Nasza przykładowa realizacja

Spot turystyczny wykonany dla ośrodka Piękny Brzeg k. Węgorzewa prezentujący walory obiektu. Dynamiczny montaż, ującia z drona oraz naziemne z elektronicznego gimbala i slidera wraz z muzyką tworzą ciekawą całość. Spot m.in. został wykorzystany do wstawek na stronie WWW znajduje się na Youtubie, oraz Fanpagu często jest wykorzystywany w płatnych kampaniach online.

Ciekawostka! Po przygotowaniu film umieśliliśmy jako portfolio na naszym fanpage’u który wtedy miał kilka dni (5 polubień) po kilku dniach dotarł do ok 20 tys. odbiorców, zaliczył 70 udostępnień i aż 6400 osób odtworzyło film – bez żadnej reklamy – tylko wyniki organiczne (ruch wygenerowany przez samych internautów). Jak to możliwe? Magia facebooka i dobrego contentu – zobacz statystyki.


Dlaczego warto mieć spot video?

Video to najchętniej oglądane
treści w internecie


W natłoku informacji, nie chcemy czytać długich treści, teksty zastepują tzw. „memy”, dzisiaj najlepszym sposobem dotarcia do klienta jest film video.

Film video
żyje własnym życiem


Dzięki socialmediom takim jak YouTube, Facebook, Instagram Twój film będzie: oglądany, komentowany, udostępniany nawet po kilku latach od publikacji.

Obraz wart
tysiąca słów


Film to ok. 24 obrazy na sekundę. W ciągu kilku sekund jesteś w stanie przekazać niesamowitą dawkę informacji na temat Twojej oferty.

Co możemy Państwu zaoferować?

Wideowizytówki

video filmowanie

Krótkie (30s – 2min) filmy reklamowe mogące prezentować zarówno osobę, biznes jak i usługę. Skupiają się na przedstawieniu najważniejszych cech i zachęcają do zakupu/współpracy.

Spoty Reklamowe

Czasami wideowizytówka to za mało, wtedy proponujemy pełnoprawną formę video są to filmy przeważnie od kilku do kilkunastu minut prezentujące dokładnie miejsce, osobę bądź firmę czy wydarzenie.

Filmy z Drona

Filmy z drona

Filmy z powietrza znakomicie sprawdzają się w promocji obiektów turystycznych: hoteli, ośrodków wypoczynkowych, portów oraz nieruchomoścach, geodezji i drogownictwie.

Relacje Eventowe

Reportaż z imprezy to świetna forma upamiętnienia wydarzenia. Dzięki temu po imprezie nie zostaną tylko ulotne wspomnienia, a wspaniały film, który będzie można odtworzyć i udpostępniać w internecie.

Kampanie Video

Kampanie Video na Facebooku i Youtube

Social media kochają wszelkie formy video. Dobrze przygotowana kampania jest w stanie zyskac wiele polubień oraz udostępnień na Facebooku. Specjalizujemy się w tworzeniu kampani video.

Sesje zdjęciowe

Specjalizujemy się w sesjach zdjęciowych obiektów turystycznych, nieruchomości oraz sesjach reportażowych, relacjach z imprez które wykona fotograf z kreatywnym podejściem.

Nasze ostatnie realizacje

Bitwa o Twierdzę

trailer imprezy

Wave Dance Mazury

spot video

E-tronic Hydramet

spot video produktu